czwartek, 7 lutego 2019

Happy Place - kretywne spotkanie | Marzec 2019

Witajcie. Powracamy z kolejną edycją Happy Place w formie spotkania. Cena nadal bardzo przystępna, Świerkowe Wzgórze nadal bardzo gościnne a towarzystwo nadal najlepsze na świecie :)


Tak jak podczas poprzednich dwóch edycji tak i teraz podczas kreatywnego weekendu nie będą odbywać się regularne warsztaty. Każdy skrapuje jak lubi i w swoim tempie. Dzięki temu, cena weekendu jest bardzo przyjazna bo jedynie 270 zł :) W zamian dostaniecie zakwaterowanie, wyżywienie, dostęp do podstawowych narzędzi oraz kreatywną i wesołą atmosferę. Rezygnujemy z góry narzuconych warsztatów i kitów warsztatowych.

Każdy z Was może pracować w swoim tempie, korzystając z wiedzy i doświadczenia innych uczestników. Nie ma narzuconych tematów i tempa. Jest za to bardzo wesołe towarzystwo i przyjazna atmosfera. Jeśli nie macie nastroju na skrapowanie, możecie skorzystać z sielskiej, wiejskiej atmosfery i wybrać się na wiosenny spacer. Wieczór spędzimy przy kominku popijając wino i ploteczkując :)

Każdy uczestnik przywozi swoje materiały do pracy. Organizator zapewnia dostęp do podstawowych narzędzi skrapowych. Dzięki temu będziecie mogli zmniejszyć objętość i wagę Waszych bagaży :)

Jak zawsze wszystkie szczegóły i informacje w odpowiednich zakładkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz