Warsztaty

Podczas tej edycji poprowadzę następujące warsztaty:

AKWARELOWY ŁAPACZ SNÓW

Podczas tych warsztatów wykonamy ramkę na bazie tamborka, przypominającą łapacz snów. Własnoręcznie namalujemy akwarelowe tło, które następnie ozdobimy kompozycją papierów, zdjęć i dodatków. Dodamy do tego również proste, własnoręcznie malowane akwarelami kwiaty. 
Pokażę Wam jak budować warstwy w tej dość mocno przestrzennej pracy. Opowiem o kompozycji, doborze kolorów i samych farbach akwarelowych. Stworzycie projekt w kolorach różu i turkusu, jednak intensywność barw będzie zależała od Waszych osobistych upodobań. 

Tamborek, na którym będziemy pracować ma średnicę 30 cm.




_________________________________________________________

KAKTUSOWE LO


 Podczas tych warsztatów wykonamy layout, zwany też skrapem, w rozmiarze 30*30 cm. Pobawimy się farbami akwarelowymi malując kaktusy. Stworzymy też mediowe tło dla naszego skrapa. Pokażę Wam jak łatwo namalować sukulenty i stworzyć z nich niepowtarzalną ozdobę. Nasze tło uzupełnimy papierami i dodatkami tworząc ciekawą oprawę dla zdjęcia. 






_________________________________________________________

TĘCZOWE LO

Podczas tych warsztatów wykonamy LO z tęczowym tłem używając do tego mediów typu pastele wodnorozpuszczalne jak na przykład Gelatosy. Porównamy różne marki. Opowiem Wam, na co zwracać uwagę, jak można ich używać i czy w ogóle warto je mieć.





_________________________________________________________

BLEJTRAM UP, UP, AND AWAY

Podczas tego warsztaty wykonamy blejtram z półprzestrzennym, papierowym balonem. Najpierw wykonamy mixed mediowe tło ze spękaniami, ozdobimy nasz balon i wkomponujemy zdjęcie.












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz