Warsztaty

Podczas tej edycji poprowadzę następujące warsztaty:

RAMKA - TRYPTYK

Podczas tych warsztatów wykonamy wiszącą ramkę o rozmiarze 45 cm z trzema zdjęciami. Będzie trochę mediowania. Opowiem Wam również o tworzeniu kompozycji w ażurowych ramkach, żeby wszystko wyglądało jak zawieszone w powietrzu. Będziemy tworzyć z użyciem kwiatów i innych dodatków

_________________________________________________________

LO Z WIANKIEM

 Podczas tych warsztatów wykonamy layout, zwany też skrapem, w rozmiarze 30*30 cm. Pobawimy się farbami akwarelowymi tworząc kwiatowy wianek, będący głównym elementem naszej kompozycji. Pokażę Wam jak, nie będąc artystą, namalować kwiaty i liście, tworząc Wasze włane wianki. Nasze tło uzupełnimy papierami i dodatkami tworząc ciekawą oprawę dla zdjęcia. 
_________________________________________________________

NOWE ŻYCIE BUTELKI

Podczas tych warsztatów ozdobimy zwykłą butelkę tworząc z niej ciekawą i nietuzinkową ramkę. Będziemy eksperymentować z farbami do szkła i stworzymy delikatną i romantyczną kompozycję z kwiatów. 

_________________________________________________________

LAYOUT Z RĘCZNIE MALOWANYMI KWIATAMI

Podczas tego warsztaty wykonamy layout, którego podstawą będzie kompozycja z malowanych akwarelą kwiatów. Pokażę Wam jak szkicować i malować rożne kwiaty, jak ułożyć je z ciekawą, przestrzenną kompozycję dodając do kwiatów zdjęcie.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz