piątek, 31 sierpnia 2018

Happy Place - kreatywne spotkanie | Październik 2018

Witajcie. Pora już ogłosić kolejne kreatywne spotkanie. Wiosenna edycja bez warsztatów, za to z dużą porcją skrapowania, bardzo przypadła Wam do gustu więc i tym razem zapraszamy Was w tej samej formule.Tak jak i wiosną, tym razem podczas kreatywnego weekendu nie będą odbywać się regularne warsztaty. Każdy skrapuje jak lubi i w swoim tempie. Dzięki temu, cena weekendu jest bardzo przyjazna bo jedynie 270 zł :) W zamian dostaniecie zakwaterowanie, wyżywienie, dostęp do podstawowych narzędzi oraz kreatywną i wesołą atmosferę. Rezygnujemy z góry narzuconych warsztatów i kitów warsztatowych.

Każdy z Was może pracować w swoim tempie, korzystając z wiedzy i doświadczenia innych uczestników. Nie ma narzuconych tematów i tempa. Jest za to bardzo wesołe towarzystwo i przyjazna atmosfera. Jeśli nie macie nastroju na skrapowanie, możecie skorzystać z sielskiej, wiejskiej atmosfery i wybrać się na jesienny spacer. Wieczór spędzimy przy kominku popijając wino i ploteczkując :)

Każdy uczestnik przywozi swoje materiały do pracy. Organizator zapewnia dostęp do podstawowych narzędzi skrapowych. Dzięki temu będziecie mogli zmniejszyć objętość i wagę Waszych bagaży :)

Jak zawsze wszystkie szczegóły i informacje w odpowiednich zakładkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz